KONUM VE ULAŞIM

SUSHİLA SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ 
KAZDAĞLARI DARIDERE TABİAT PARKI


ALTINOLUK/BALIKESİR

Ulaşım istikametiniz:  ALTINOLUK MERKEZ - NARLIKÖYÜ - DARIDERE TABİAT PARKI  olmalıdır

Merkezimiz Kazdağları Darıdere Tabiat Parkında yer almaktadır.  Merkezimiz özel Zayıflama Grupları, Konaklama ve Kamping alanında hizmet vermektedir.

Merkezimiz Altınoluk / Narlı Köyün 13 km üstündedir. Altınoluğa ulaşıldıktan sonra Narlı köyü girişinden girilerek Narlıköyüne ulaşılır. Narlıköyün içinden DARIDERE tabeleleri takip edilir. Narlıköyünden  sonra yarım saat toprak yoldan ilerlenerek özel aracınızla merkezimize gelebilir yada bizimle ileşime geçerek Altınoluk merkezden özel aracımızla alınabilirsiniz. 

 

Ücret: 

Altınoluk Otogar - Tesisimiz - 150 TL


Uçak ile;

Edremit Kocaseyit Havalimanı, Balıkesir Tesisimize 54 km
İstanbul ve Ankara'dan hareket eden uçuş seferleriyle Edremit Havaalanı'na ulaştıktan sonra şehiriçi ulaşım seçenekleriyle Altınoluk'a varılabilir.  

İzmir Adnan Menderes Havalimanı  tesisimize 270 km

Çanakkale Havalimanı Tesisimize 114 km

Yukarıdaki havalimanlarından karşılama yapıyoruz. 

Ücret:
Edremit Kocaseyit Havalimanı, 200 TL

Çanakkale Havalimanı  250 TL

İzmir Adnan Menderes Havalimanı 400 TL


Otobüsle;

Türkiye'nin birçok noktasından özellikle yazları şehirlerarası otobüslerle Altınoluk'a direkt ulaşım mümkün. Direkt ulaşım imkanı bulunmadığı zamanlarda Balıkesir üzerinden Altınoluk'a ulaşılabilir.  Bizimle diyaloğa geçerseniz Altınoluk merkezden özel aracımızla alınabilirsiniz.

 
Altınoluk Otogarindan karşılama yapıyoruz.

Ücret: 

Altınoluk Otogar - Tesisimiz - 150 TL

Kendi aracınızla: 

İstanbul Bandırma Üzerinden Feribotla?
İstanbul’dan, Bandırma feribotlarına binerek yaklaşık 1 saat 45 dakika sonra Bandırma'ya ulaşabilirsiniz. Bandırma'dan özel aracınızla geliyorsanız Susurluk yolu üzerinden Balıkesir'e, Balıkesir'den Edremit'e Edremit'ten Akçay'a Akçay'dan sonra da Altınoluk'a varılıyor.Altınoluk geldikten sonra Narlıköyü giriş tabelasında gecerek Narlıköyüne geçerek oradan Darıdere Tabiat Parkı tabelalarını takip edebilirsiniz. 

İstanbul Tekirdağ Çanakkale Yolu Üzerinden?
İstanbul’dan, Tekirdağ, Çanakkale ve Küçükkuyu güzergahı ile Altınoluk'a ulaşılabilir. Bu yol güzergahı yaklaşık 433 km. Tekirdağ-Çanakkale yolu trafiği daha az olmakla beraber, manzarası da daha güzel. İstanbul Kınalı arası otoyolunu kullananlar Tekirdağ'dan Keşan'a sonra da Gelibolu'ya ulaşacaklar. Buradan Lapseki'ye veya Eceabat'tan Çanakkale'ye saat başı kalkan feribotlarla karşıya geçebilirsiniz. Ezine yolunu takip ederek Küçükkuyu'ya, Küçükkuyu'dan, Altınoluk'a ulaşabilirsiniz. Altınoluk geldikten sonra Narlıköyü giriş tabelasında gecerek Narlıköyüne geçerek oradan Darıdere Tabiat Parkı tabelalarını takip edebilirsiniz.

 

İzmir’den ?
İzmir - Akçay arası toplam 223 km. İzmir'den, Akçay'a doğru yola çıktıktan 53 km. sonra Aliağa’ya ulaşıyorsunuz. Aliağa’dan 52 km. sonra Dikili'ye Dikili'den 53 km sonra Ayvalık'a, Ayvalık’tan 40 km. sonra Edremit'e, Edremit'ten 8 km. sonra Akçay’a, Akçay'dan 17 km sonra da Altınoluk'a ulaşabilirsiniz.Altınoluk geldikten sonra Narlıköyü giriş tabelasında gecerek Narlıköyüne geçerek oradan Darıdere Tabiat Parkı tabelalarını takip edebilirsiniz

 

 

Ankara’dan?
Bursa Karayolu'nu tercih edebilirsiniz. Bursa ve Ankara arası 382 km. ve yaklaşık 5 saat. Bursa’dan 151 km.(2 saat) sonra Balıkesir’e, Balıkesir’den 90 km. sonra (yaklaşık 1 saat 15 dakika) Edremit'e, 8 km. sonra Akçay'a ve 17 km sonra da Altınoluk'a ulaşabilirsiniz. Altınoluk geldikten sonra Narlıköyü giriş tabelasında gecerek Narlıköyüne geçerek oradan Darıdere Tabiat Parkı tabelalarını takip edebilirsiniz. .